„Тик-ток“ ни ги убива децата: Тинејџери качени на покрив на 13-катница во Скопје

На фејсбук профилот на „Igor El Padriño“ беше објавена фотографија на која може да се забележи дека неколку тинејџери се качиле на покрив на зграда.

Станува збор за една од 13-катниците во скопската населба Капиштец, а според коментарите истата била направена во понеделникот.

-„Тик-ток“ ни ги убива децата. Капиштец, зграда од 13 ката, пишува во објавата.