Жељко Јоксимовиќ повторно во Скопје

Српскиот пејач и автор Жељко Јоксимовиќ повторно ќе има концерт во Скопје.

Тој на 23 декември, ќе настапи во МОБ, кеде ќе се престави со нов репертоар, но и со старите негови хитови. Жељко и лани имаше концерт во Скопје, кога ја наполни ВИП Арената „Борис Трајковски“.

Организатори на концертот се „Прагма Продукција“.

air max 90 essential sale