Видео: Три автомобили изгореа на Бит Пазар

Утрово на Бит Пазар избувнал пожар при што изгореле три автомобили, објави „ТВ21“.

Засега не е познато како се случила несреќата и кои се причините за пожарот.

Полицијата врши увид на лице место, а повеќе детали се очекуваат во текот на денот.

Видео: ТВ21