Тинејџер нападнат во Гази Баба

На 19.11.2023 во 15:50 часот во Полициската станица Гази Баба, Ф.Л.(19) од Скопје пријавил дека околу 12:00 часот на подрачје на Гази Баба бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.