THCF - Тхц Ла Фамилија со концерт во Скопје

Во најубавиот месец во градот убав SUN Production Ви најавува еден навистина специјален настан. Во Скопје ни гостува еден од најбараните балкански хоп хоп состави во моментов...


Во петок 11 мај во малата сала од ВИП арената Борис Трајковски ќе бидеме дел од концертното шоу на „најјаката“ екипа од жешкиот белградски асфалт...

THCF - Тхц Ла Фамилија
www.facebook.com/THCF11000/

Влезници за овој настан по супер промотивна почетна цена од 400 денари ќе може да си набавите во ПОЛА ЈУГОТОН и www.kupikartizase.com продажните места.

Петок 11 мај
Старт: 20:30 часот
С.Ц. Борис Трајковски (мала сала)

new nike air max 2019