Тешка сообраќајка кај Католичка: Повреден мотоциклист (фото)

Мотоциклистот е повреден при сообраќајката на кружниот тек кај католичката црква во Скопје, која се случила вчера попладне. На лице место се излезени полициски службеници.

cheap nike air max 90