Со целата екипа имав секс, барем еднаш!

Памела Андерсон е позната како дама која нема влакна на јазикот, а неодамна ја шокираше јавноста со уште една изјава во која појаснила што точно се случувало за време на снимањето на „Чувари на плашата".

Бидејќи се снима продолжение на филмот со Двејн Џонсон, познат како The Rock, во главна улога, а Памела повторно ќе се појави со некоја улога, имаше прилика да открие некои тајни од оригиналната серија.

Ах, па сите имаа секс насекаде... Во приколка, позади неа, под неа... Мислам дека со целата екипа имав секс барем по еднаш, изјавила актерката и Плејбој зајачица.

 

cheap nike free run 5.0