Погледнете ја атмосферата од спектакуларниот концерт на Whitesnake во Скопје

Пред преполната сала „Борис Трајковски” легендарните Whitesnake синоќа одржаа концерт кој засекогаш ќе остане запишан во срцата на нивните македонски обожаватели кои во еден глас ги пееја нивните најдобри хитови како "Is This Love", "Here I Go Again"...... Whitesnake беше придружуван од одличните The Dead Daisies кои ја кренаа атмосферата на фантастично ниво како нивна предгрупа.

фото: Ѕвонко Плавевски

cheap nike free run 5.0