Најдобриот Black Friday е во East Gate Mall!

Од денес (среда) 23 ноември во East Gate Mall започнуваат омилените попусти кои ќе траат до недела, 27 ноември. Акцијата Black Friday во East Gate Mall е акција со огромни попусти до -70% на модни и урбани брендови за мода, очила, техника и компјутерска опрема, домаќинство и покуќнина, козметика и друго.

Во East Gate Mall шопингот е најубав, и само тука можете да ги најдете ексклузивните брендови кои ќе бидат дел од оваа акција со специјални попусти меѓу кои H&M, Zara, Mango, Zara Home, OYSHO, Massimo Dutti, Stradivarius, Berschka, Pull and Bear, Reserved, Mohito, Cropp и House, XYZ, Armani Exchange, како и Dan John, HUGO, Fashion and Friends, Timberland, Bark Shoes, Kicks and Heelz со Nine West, QUNTO, Neptun, IStyle, Carnival, DeFacto, Patrizia Pepe, Twinset, Nike, Adidas, Intersport, Sport Vision, Sizer, Tiffany, Bozinovski, Gently, Gabiacci, Giotelli и уште 220 други.

East Gate Mall е најголемиот и најмодерниот трговски центар во нашата земја. Уникатно место каде може да најдат сите интернационални и домашни брендови на едно место. Трговскиот центар East Gate Mall е водечки центар во регионот кој им овозможува на своите посетители бесплатен паркинг, чување на милениче до 4 часа, одлично снабден Тинекс Супермаркет, банкарски и поштенски услуги, голем избор на храна во рестораните и одделот за самопослужување.

Бидете во East Gate Mall!