Кајмакоски се ожени по вторпат: Ти си сè што некогаш сум барал

Македонскиот пејач Даниел Камјакоски пред неколку месеци откри дека има нова жена во неговиот живот, но не го откри идентитетот на девојката, а сега со нова фотографија ги изненади своите фанови.

Пејачот вчера објави фотографија на која ја бакнува својата избраничка, а на фотографијата напиша „Just Married“ (Штотуку венчани).

„Ти си сè што некогаш сум барал. Ти благодарам“, напиша Кајмакоски пред неколку месеци кога ја покажа својата девојка.