Фото: Антониа Гиговска наполни 22 години и објави дека е бремена

Младата македонска пејачка Антониа Гиговска денеска наполни 22 години, а притоа ги израдува своите фанови со веста дека е бремена.

Антониа денеска е во Копаоник каде што го прослави роденденот со нејзиниот партнер, а притоа ја откри веста преку нејзиниот профил на Инстаграм.

-Долго време молчевме, а сега дојде време да ја споделиме најголемата среќа со вас. Малечко мое. Од сега секој мој роденден ќе го славиме заедно, напиша Антониа.