Демолирана „Тојота“ на Македонец во Грција

„До редакцијата на „Курир“ пристигнаа фотографии на кои се гледа како возило марка „Тојота“ е демолирано.

Извор за „Курир“ вели дека возилото во моментот кога е фотографирано се наоѓа во местото викано Калитеа во Грција, пишува поратолот „Курир“.“

Whoelsale The Newest UA Yeezy Boost 350 Pirate Black Online For High Quality At Martha Sneakers.