Cyber Monday во Fashion Group: Уште поголеми попусти за супер старт на неделата!

Ако изминатиов викенд си поминавте одлично во шопинг на омилените парчиња на кои секогаш им се враќавте, тогаш овој понеделник го започнуваме со уште подобра вест: Стартува Cyber Monday во Fashion Group!

Тоа значи дека само денеска, сите артикли за кои се двоумевте викендот, може да си ги набавите на супер намалување од неверојатни -30% онлајн и да уживате во создавањето на стилски комбинации во текот на целата студена сезона.

Токму последниот понеделник од месец ноември и ден пред почетокот на најубавиот месец во годината, традиционално, почнува сезоната на најголемите попусти кога конечно, може да си го дозволите сето она што го посакувавте изминатиот период.

Со цел да ви овозможиме празнична сезона полна магија, и оваа година Fashion Group го организира најдобриот шопинг онлајн па така, само денеска, добивате 30% намалување на целата есен-зима колекција и до -70% намалување во делот на Online Flash Deals промоциите.

Истото се однесува и за парчињата од брендот што секогаш целото внимание им го посветува на најмалите Okaidi, а каде денес, добивате -30% намалување  на сите артикли од новата колекција на брендот сосема навреме да ги подготвите најмилите за студените денови што доаѓаат.

Не пропуштајте ја шансата само сега, по неодолива цена да си ги набавите омилените чизми од Timberland, чантата од Guess што секогаш ја стававте во кошничка, кул дуксерот од Levi’s или неодоливиот фустан од Mango за убавите прилики пред вас.

Заштедете и истовреме збогатете го плакарот со фантастични парчиња со кои допрва ќе ги правите најубавите комбинации, но нарачајте си го и омиленото парче од новите колекции, сега, на намалување од -30%.

Ако поради некоја причина изминатиов викенд не успеавте да ги искористите одличните зделки што Fashion Group ги имаше подготвено за вас, првиот ден од работната недела е како создаден за да го исправите тоа.