Бабина торта со јаболка и ореви (видео)

На каналот на Бабина кујна на Јутјуб се појави видео за подготовка на колач со јаболка, гриз и ореви.

Погледнете како се подготвува овој супер вкусен десерт.

cheap nike air max 90